24 UR ZA GOSPODA V LJUBLJANSKI STOLNICI, SVETOLETNO ROMANJE MOŽ IN FANTOV IN OKROGLA MIZA MOŽJE IN FANTJE ZA NOVO EVROPO

jožefSpoštovani možje,

na praznik sv. Jožefa, 19.3. vas vabim na 24 UR ZA GOSPODA V LJUBLJANSKI STOLNICI TER SVETOLETNO ROMANJE MOŽ IN FANTOV
24 ur za Gospoda bomo v stolnici začeli v petek, 18. marca 2016, ob 9. uri in zaključili s sveto mašo v soboto, 19. marca, ob 9. uri, ki jo bo daroval nadškof msgr. Stanislav Zore OFM, na katero lepo vabimo može in fante, saj je sv. Jožef njihov zavetnik in zaščitnik slovenskih dežel.
Vabim vas, da se udeležimo maše v stolnici ob 9 uri.
Sam bom v spovednici v stolnici že ob 8 uri.
Po maši bomo šli tisti možje, ki boste to želeli skupaj v procesiji po poločniku k cerkvi sv. Jožefa na Poljane.
Tam nas bo pozdravil pred cerkvijo rektor narodnega svetišča sv. Jožefa, p. Tomaž Podobnik. Skupaj z njim se bomo napotili k oltarju sv. Jožefa s pesmijo in počastili našega zavetnika.
Ob 10.30 uri sledi okrogla miza z naslovom: Možje in fantje za novo Evropo.
Povabljena gosta sta Gregor Čušin in Klemen Žumer, poleg njiju bova sodelovala še Jože Plut in Viljem Lovše, ki bom okroglo mizo vodil.
Končali bomo najkasneje ob 12 uri in se skupaj poslovili od sv. Jožefa z njegovimi litanijami.
Prav vsi možje, še posebej pa Možje sv. Jožefa ste toplo povabljeni k udeležbi.
Hvala vam za vašo pripravljenost.
Prisrčno dobrodošli in na svidenje.
p. Vili